+48 12 688 69 00
Skontaktuj się
z nami:
IKS
KRAKOWSKIEJ SKOK
Strona główna » IKS

IKS - Rachunek Systematycznego Oszczędzania dla Członków Krakowskiej SKOK

Rachunek IKS to wyjątkowe rozwiązanie oferowane każdemu członkowi Krakowskiej SKOK, umożliwiające systematyczne oszczędzanie. Dzięki regularnym wpłatom na rachunek IKS, możesz korzystać z naszej oferty na atrakcyjnych warunkach, a także:
  • Bezpiecznie Lokować Pieniądze: Rachunek IKS zapewnia bezpieczne lokowanie Twoich oszczędności, dając Ci pewność, że Twoje środki są odpowiednio zabezpieczone.
  • Powiększać Systematycznie Oszczędności: Systematyczne wpłaty na rachunek IKS pozwalają Ci sukcesywnie zwiększać swoje oszczędności, co stwarza solidną podstawę dla Twojej przyszłości finansowej.
Rachunek IKS jest ściśle związany z posiadaniem członkostwa w naszej Kasie, co oznacza, że każdy z naszych członków może skorzystać z tego wyjątkowego rozwiązania. Środki z tego konta odmrażane są raz w roku!

Dołącz do naszej społeczności i rozpocznij budowę bezpiecznej przyszłości dzięki rachunkowi IKS. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i otworzyć swój własny rachunek systematycznego oszczędzania.

Z Krakowską SKOK Twoje oszczędności są w dobrych rękach!
Krakowska SKOK 2006-2024 *** dHosting ***
projected by GRUPA365NET