+48 12 688 69 00
Skontaktuj się
z nami:
PŁATNOŚCI MOBILNE
KRAKOWSKIEJ SKOK
Strona główna » Karty / Płatności mobilne

Płatności mobilne

Z przyjemnością informujemy, iż od 1 maja 2021 r. użytkownicy kart płatniczych Visa w Krakowskiej SKOK mogą już korzystać z nowej funkcjonalności, jaką jest usługa Google Pay.

Karta wielowalutowa Karta zielona

Czym jest Google Pay?
Jest to usługa, która umożliwia płatności telefonem w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych. To niezwykle wygodne i intuicyjne rozwiązanie! Płatność za pomocą telefonu jest nie tylko szybsza (nie musisz szukać portfela ani karty - wystarczy, że wybudzisz telefon i przyłożysz go do terminala), ale także bezpieczna! Aplikacja Google Pay nie przechowuje prawdziwego numeru Twojej karty ani nie wykorzystuje go podczas transakcji. Zamiast tego używa numeru tokena płatniczego, który jest cyfrowym odpowiednikiem zastępującym dane Twojej karty. Oprócz tego aplikacja zabezpieczona jest hasłem lub biometrią (np. odciskiem palca lub rozpoznawaniem twarzy). Dzięki temu, nawet w przypadku kradzieży telefonu, złodziej nie ma możliwości dostania się do danych aplikacji. W przypadku wyłączenia tych zabezpieczeń, karta zostanie automatycznie i natychmiast usunięta z aplikacji. Istnieje również możliwość usunięcia karty zdalnie, jeżeli telefon wpadnie w niepowołane ręce.

Jak zacząć korzystać?
 • Pobierz aplikację
  Wejdź do sklepu Google Play na swoim telefonie z Androidem i wyszukaj aplikację Google Pay, a następnie wybierz opcję “Zainstaluj”. Możesz także pobrać aplikację klikając w przycisk poniżej:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.walletnfcrel
 • Dodaj swoją kartę Visa SKOK
  Po uruchomieniu aplikacji zaloguj się na swoje konto Google i dodaj kartę Visa do portfela mobilnego Google Pay w sekcji „Płatności”. Możesz manualnie wprowadzić dane lub skierować kamerę telefonu na awers karty.
 • Płać stacjonarnie
  Aby zapłacić aplikacją Google Pay, wybudź urządzenie, zbliż do terminala i… to wszystko! W przypadku płatności powyżej 100 zł zostaniesz poproszony o wpisanie kodu PIN na terminalu. Uwaga! Aby korzystać z płatności stacjonarnych, telefon musi być wyposażony w moduł NFC.
 • Płać w Internecie
  Sprawdź czy podczas płatności w aplikacjach i sklepach internetowych widzisz logo Google Pay. Aby skorzystać z tej metody nie musisz tworzyć nowego konta, logować się ani wypełniać formularzy. Wystarczy, że wybierzesz kartę, którą chcesz zapłacić, a następnie potwierdzisz zakup.
Więcej informacji na temat usługi znajdziesz tutaj

Regulamin korzystania z uslugi Google Pay w SKOKRegulamin korzystania z usługi Google Pay w SKOK
Krakowska SKOK 2006-2024 *** dHosting ***
projected by GRUPA365NET