+48 12 688 69 00
Skontaktuj się
z nami:
eSkok
KRAKOWSKIEJ SKOK
Strona główna » eSkok

Usługa bankowości elektronicznej Krakowskiej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej to nowoczesna usługa, dzięki której masz dostęp do pieniędzy zgromadzonych na Twoim rachunku płatniczym przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu, bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz kontrolować stan swoich finansów, dokonać polecenia przelewu, ustanawiać zlecenia cykliczne, definiować szablony poleceń przelewów oraz otwierać lokaty. Usługa bankowości elektronicznej jest dostępna dla wszystkich klientów Krakowskiej SKOK, którzy posiadają rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (rachunek płatniczy) w Kasie. Wystarczy podpisać stosowną umowę w dowolnej placówce Krakowskiej SKOK, a następnie aktywować usługę, by po zalogowaniu uzyskać pełen dostęp do wszystkich jej funkcjonalności i móc zarządzać swoimi środkami przez Internet.

Podstawowe czynności w usłudze e-SKOK oraz związane z nimi opłaty przedstawia poniższa tabela.
CzynnośćOpłata [PLN]
Korzystanie z usługi bankowości elektronicznej e-SKOK0,00
Przelew internetowy jednorazowy0,00
Przelew internetowy stały (cykliczny)0,00
Przelew internetowy wewnętrzny0,00
Przelew do US 7,00
Opłata za powiadamianie SMS (w ramach subskrybowanych powiadomień- każdorazowo za komunikat)0,20

Usługa e-SKOK działająca w ramach usługi bankowości elektronicznej, stworzona została zgodnie z aktualnymi trendami obowiązującymi w projektowaniu internetowych serwisów transakcyjnych. Jest ona przyjazna dla użytkownika i posiada przejrzystą nawigację, dzięki czemu korzystanie z niej jest intuicyjne i wygodne.

Korzystając z usługi bankowości elektronicznej i stosując się do kilku podstawowych zasad możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne. Zastosowaliśmy tu szereg nowoczesnych rozwiązań, których zadaniem jest uniemożliwić dostęp do Twojego konta osobom niepowołanym, a Tobie zapewnić bezpieczne logowanie do platformy. Są to m.in. szyfrowane połączenia, klawiatura ekranowa zapobiegająca podejrzeniu wpisywanego hasła.

Szczegółowy opis procesu aktywacji usługi bankowości elektronicznej znajdziesz w Instrukcja uzytkownika uslugi eSKOK Instrukcji użytkownika usługi eSKOK , dostępnej w zakładce materiały do pobrania oraz na Twojej karcie startowej, którą otrzymasz w placówce Kasy po podpisaniu Umowy o świadczenie usługi e-SKOK.

Sprawdź, jak wygodne może być zarządzanie finansami, zaloguj się do wersji demonstracyjnej serwisu.
Krakowska SKOK 2006-2024 *** dHosting ***
projected by GRUPA365NET